Merhaba Ben Seda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00322 588 99 52

Selam Ben Didem telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00322 588 99 52

Eşini kaybettikten sonra biraz kafa dağıtmayı amaçlayan adam erkek kardeşini ziyarete gider. Köyde yaşamakta olan kardeşi ve onun 20 yaşındaki genç kızıyla beraber kalmaya başlayan adam karısının da olmayışı ile beraber artık azgınlıkla dolaşıyor ve bedava seks yapacak birilerini bulmak için can atıyordu. Bir gün evdekilerden uzaklaşarak samanlığa gidip orda açtığı porn videolarına bakarak kendini tatmin etmeyi düşünüyordu ancak gittiğinde yeğeninin genç bir oğlanla sikiştiğini gördü. Adamın geldiğini fark eden oğlan hemen ortalıktan kayboldu ancak genç kız çıplak bedenini saklamayı başaramayınca azgın adam çıtır yeğeninin bedenini süzmeye başladı.
Korkudan ne yapacağını bilmeyen kızı seyreden amcası ise çoktan aletini kaldırarak kıza doğru ilerlemeye başladı. Eğer babanın duymasını istemiyorsan burada benimde kadınım olacak ve ben burada olduğum sürece seni istediğim zaman sikmeme izin vereceksin diyen adam genç kızın teklifini kabul etmesi üzerine kıyafetlerini çıkararak zaten çıplak olan yeğeninin üzerine çıktı. Kalın ve damarlı sikini genç kızın ağzına vererek emmesini sağlayan adam inleyerek kendinden geçiyor genç kız ise iştahla emdiği sikin tadını çıkarıyordu. Ardından amcasının ıslak halde olan amına inerek diliyle kendisini becermesiyle kendinden geçerek inlemeye başlayan kız amcasına sikmesi için yalvararak zevkle inlemeye devam etti. Yeğeninin istediğine karşı gelmeyen azgın amca ise koca sikin içine sokarak sert bir şekilde kızı sikmeye başladı. O kadar sert şekilde sikiyordu ki kız bazen acı bazen zevk ile bağırıyordu. Amını sikmeye doyan adam kızın kalmasını sağlayarak bu kez farklı pozisyonlara geçmesini sağladı ve durmadan sikmeye devam etti. İzlediği sikiş izle videolarında ki kadınlardan bile güzel olan yeğenini sikmeye doyamıyordu.
En son olarak kalan tek deliğini de sikmek için kızı yüz üstü samanlıklara domaltarak kalın sikini muhtemelen daha önce hiç açılmamış olan dar götüne dayadı. İlk sefer olduğu için bir zorlamış olsa da sonunda sikini yeğeninin göt deliğinden sokarak götünü sikmeye başladı. Bağırta bağırta siktiği yeğeni zevkle boşalırken kendisi de içinden çıkmadan kızın götüne sıcak spermlerini bıraktı.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*