Merhaba Ben Seda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00322 588 99 52

Selam Ben Didem telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00322 588 99 52

Çocuk sevgilisine büyük sürpriz hazırlamaktadır, kızı eve çağırır kız eve gelmeden önce en yakın arkadaşını arayıp ondan önce gelip saklanması gerektiğini söyler. Kız eve gelir ama çocuğun arkadaşı çoktan eve gelip saklanmıştır. Çocuk kıza onunla çok güzel bir seks yapmak istediğini bunun için fantezi hazırladığını söyler. Kızla sevişmeye başlayan çocuk onu yavaşça soymaktadır. Bu arada çocuğun arkadaşı dolabın içinde olanları gizlice seyretmektedir. Kızı hem sevişip hem soyan çocuk fantezisini yapmak için kızın ilk önce gözlerini daha sonra da ellerini bağlar. Gözleri ve elleri bağlı olan kız, sevgili ile geçireceği zevk dolu dakikaları düşünerek daha çok azar.
Azan kızın amı sırılsıklam olmuştur. Çocuk onu öpmeye ve yavaş yavaş yalayarak aşağıya doğru inmeye başlar. Çocuk kızın amını yalarken bir yandan onunla konuşup onu motive etmektedir. Daha sonra çaktırmadan arkadaşını el hareketleriyle yanına çağırıp onun yalamasını söyler. Arkadaşı sevgilisinin amını yalarken onları sex video olarak kaydetmek için kamerasını çıkartıp gizli bir yere koyar. Arkadaşı çocuğun sevgilisinin amını büyük bir iştahla yalamaya devam eder. Kız ise olanların hiç birinden haberdar değil ama büyük bir zevkle inleyerek kıvranmaktadır. Erkek arkadaşı ise bir yandan sevgilisinin amını yalan arkadaşını seyrederken bir yandan kız arkadaşıyla o seks yapıyormuş gibi konuşup durumu anlamamasını sağlar.
Arkadaşı kızın içine girip onu sikmeye başlar. Kız zevkten çığlıklar atıp mutlu olmaya devam eder. Kısa süre sonra sevgilisi kızın gözlerini açtığında üzerinde sevgilisinin en yakın arkadaşını görünce çok şaşırır. Sevgilisi sürprizini beğenip beğenmediğini sorar. Kızın tuhafına gider fakat aldığı zevkten fazlasıyla memnun olduğu için şikayet etmeden sevgilisin en yakın arkadaşına kendini hunharca siktirmeye devam eder. Çocuk en yakın arkadaşına sevgilisinin kendini götten siktirmekten çok keyif aldığını söyler. Kızdan onayı alan sevgilisi arkadaşına onu götten sikmesini söyler. Bunun üzerine arkadaş kızın ellerini açar ve kızı domaltıp saatlerce siktikten sonra sıcacık spermlerini kızın içine bırakır. Bu videoyu http://www.kraltube.tv de mobil porno kategorimizde de izleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*